There isn't any images, Please upload via modules management in admin section
d03b30d7280673fc75c40fa4d3cf6114.jpg
644f71b83a9802be2ae19d5a30eebe0a.jpg
There isn't any images, Please upload via modules management in admin sectionThere isn't any images, Please upload via modules management in admin sectionThere isn't any images, Please upload via modules management in admin sectionThere isn't any images, Please upload via modules management in admin section
465adb189840a8293524c9abaa3bce40.jpg
There isn't any images, Please upload via modules management in admin sectionThere isn't any images, Please upload via modules management in admin sectionThere isn't any images, Please upload via modules management in admin section
bfd7c3e86722de1d4715d9146983aff7.jpg
e90deefcd7438af3beb41f8c9e29b9fb.jpg

Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Page:
  • 1

TOPIC: progres interactive

progres interactive 11 months 3 weeks ago #616

Nie będę tutaj przytłaczał was dokładnymi statystykami, które moja strona internetowa osiągnęła dzięki współpracy z Progres Interactive. Najważniejsza statystyka to zysk. Od samego początku spodobała mi się filozofia tej firmy i jej indywidualne podejście do mnie jako klienta. Nie traktowali mnie jako dojną krowę, ale swój sukces utożsamiali z sukcesem mojej firmy. Bardzo ważnym punktem w naszej współpracy był początkowy audyt dotychczasowej efektywności mojej strony. Po jego przeprowadzeniu ustaliliśmy realne cele, które udało się zrealizować. Oczywiście potrzebna była cierpliwość i trochę czasu, ale chyba każdy kto miał kiedykolwiek do czynienia z pozycjonowaniem stron internetowych wie, że tutaj nie osiąga się sukcesu w dwa dni. W liczbach bezwzględnych moja współpraca z Progres Interactive to 35 % wzrostu liczby czytelników i pierwsza dziesiątka pod względem wyników wyszukiwania 10 kluczowych fraz. To chyba mówi samo za siebie. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek. To właśnie długofalowe podejście do współpracy imponuje mi w Progres Interactive.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.602 seconds